Vaikų mergaičių krepšinio turnyras „Krepšinis-2010“ (trenerė Milda Žiubrienė)

Pateikta: 2010-10-11

2010 m. spalio 9 d. Kretingos sporto mokykloje vyko draugiškas vaikų mergaičių (gim.1997/1998 m.)  krepšinio turnyras „Krepšinis -2010“.

Jame dalyvavo komandos iš Palangos SC, Klaipėdos rajono VJSM (Gargždų)  ir Kretingos SM.

Kretingos sporto mokyklos mergaitės, nugalėjusios Klaipėdos rajono VJSM (Gargždų) mergaites rezultatu 60 : 50 ir  po atkaklios kovos nugalėjusios  Palangos SC  mergaites, vieno taško skirtumu rezultatu 37 : 36 iškovojo pirmąją vietą.  Visos žaidusios mergaitės stengėsi, kovojo dėl pergalių.

Antroje vietoje liko Palangos SC mergaitės, nugalėjusios Klaipėdos rajono VJSM (Gargždų) mergaites, kurios liko trečioje vietoje.

Šis turnyras buvo pasiruošimas  artėjančioms Lietuvos moksleivių krepšinio čempionato varžyboms.

Kretingos SM komandoje žaidė  Indrė Puškoriūtė, Rusnė Puotkalytė, Rosita Stonkutė, Laura Lieškūnaitė, Ernesta Biliartaitė,  Roberta Kvaraciejūtė, Viktorija Stroputė, Greta Bružaitė, Agnė Skliuderytė, Ieva Jurgilaitė, Gintarė Snapaitė ir Skaistė Gurauskaitė.

Geriausia Kretingos komandos žaidėja pripažinta Indrė Puškoriūtė, Palangos SC – Dovilė Štrimaitytė, Kretingos rajono VJSM (Gargždų) – Akvilė Daugintytė.

Turnyro metu  buvo vykdomas  komandinis baudų metimo konkursas ir kamuolio valdymo konkursas.

Baudų metimų konkursą laimėjo Kretingos sporto mokyklos mergaičių komanda,  o kamuolio valdymo konkurse laimėjo Klaipėdos rajono VJSM (Gargždų) mergaitės.