Varžybų rezultatai (Sporto mokykla) > Futbolas

Pateikta: 2019-10-28 (atnaujinta: 2019-10-28)

Spalio 23 d.

Pateikta: 2019-09-12

Rugsėjį, kaip visada, įvyko tradicinis VII-asis tarptautinis Algirdo Andriuškevičiaus vardo, vaikų gim.

Pateikta: 2018-03-16 (atnaujinta: 2018-03-16)

Kretingos sporto mokyklos auklėtiniai, gimę 2010m.

Pateikta: 2018-01-22 (atnaujinta: 2018-01-22)

Kretingos sporto mokyklos futbolininkai (2005m. gim.) metus pradėjo dalyvaudami futbolo turnyre Mažeikiuose.

Pateikta: 2018-01-04

Gruodžio 28 d. Klaipėdoje vyko aštuonių komandų mažojo futbolo vaikų (2005 m. gimimo) turnyras. Turnyre dalyvavo ir Kretingos sporto mokyklos komanda treniruojama trenerio Arūno Dievino.

Pateikta: 2016-09-21

Rugpjūčio 30 d., pasitinkant mokslo metus, Kretingos miesto stadione įvyko vaikų, gimusių 2007 m., futbolo turnyras ,,Futbolas ir draugystė-2016”.

Pateikta: 2015-06-16 (atnaujinta: 2015-10-22)

Birželio 13 d. Mažeikiuose vyko "Pušyno namai Cup 2015" futbolo turnyras, kuriame varžėsi 12 komandų, tarp kurių buvo ir Kretingos sporto mokyklos futbolininkai, gimę 2006 m. (treneris Arūnas Dievinas).

Turnyre dalyvavo komandos iš Mažeikių, Gargždų, Plungės, Kretingos, Tauragės, Telšių, Klaipėdos, Šiaulių. Varžybos vyko dviem etapais.

Pirmajame etape mūsiškiai nugalėjo Klaipėdos FM-Verdenė (1:0), Šiaulių FA (2:1) bei Plungės SRC (3:1) komandas ir grupėje iškovojo pirmąją vietą. Antrajame etape buvo nugalėtos komandos iš Mažeikių (3:2), Telšių FK "Džiugas" (2:0) ir sužaidė lygiosiomis su Gargždų FK "Banga" (0:0) ir Tauragės SM (0:0) komandomis. To užteko, kad kretingiškiai turnyre iškovotų pirmąją vietą.

Naudingiausiu komandos žaidėju buvo pripažintas Ernestas Strigūnas. Svariai prie pergalių prisidėjo Andrius Lukauskas, Jonas Kurlinkus, Deividas Šakinis, Titas Šimkus, Matas Bačiulis, Adrijus Putvinas, Domantas Ramonas, Tadas Žiubrys, Laurynas Gulbinas, Neilas Rimkus.

Pateikta: 2015-06-07

Birželio 5-7 d. Kretingos sporto mokyklos futbolininkai, gimę 2000-2001 m., dalyvavo Viljandi vykusiame tarptautiniame futbolo turnyre HANSA CUP-2015. Su šiuo miestu Kretingą sieja draugiški ryšiai. Šešios komandos (Viljandi JK Tulevik Estija, Kretingos SM, Ahrensburgi TSV Vokietija (A pogr.), FC Akilles Porvoo Suomija, FK Valmiera Latvija, FC Ternopil Ukraina (B pogr.)) buvo suskirstytos į du pogrupius. Čia nugalėta šeimininkų komanda 1:0 (įvartį pelnė Edvinas Andrijauskas) ir busimieji nugalėtojai vokiečiai 2:0 (Edvinas Anrijauskas ir iš 11 m baudinio Edvinas Girdenis). Pusfinalyje pralaimėta judriai ir veržliai žaidusiai ukrainiečių komandai iš Ternopilio 0:4. Vaikinai po apmaudaus pralaimėjimo padarė reikiamas išvadas, tad į mažąjį finalą, kur laukė gerą žaidimą demonstruojantys jaunieji latviukai, išėjo kovingai nusiteikę. Rungtynės vyko atkakliai, pavojingų atakų netrūko tiek prie vienų, tiek prie kitų vartų. Gerų progų įvarčiui pasiekti neišnaudojo Dainius Stonkus, Rokas Šipalis, Valentas Budrikas, Donatas Anužis. Lemtingas ir pergalingas kretingiškiams buvo Edvino Andrijausko tolimas smūgis į vartus, po kurio krito gražuolis įvartis. Tad prieš Valmieros komandą iškovota  pergalė (1:0) Kretingos SM komandai atnešė bronzos medalius. Šiame turnyre  patikimai vartus gynė Vaidotas Gedvilas, gerai gynyboje sužaidė Gražvydas Steckys, Vakaris Jaruševičius, Regimantas Dunauskas, Vilius Jakumas, Paulius Žąsytis, sauguose Deividas Benetis, Elijus Sendravičius. Geriausiu kretingiškių komandoje išrinktas Edvinas Andrijauskas. Norėtųsi padėkoti rėmėjams už suteiktą galimybę nuvykti ir sudalyvauti šiame puikiame tarptautiniame turnyre.

Pateikta: 2015-03-19

Kovo 11 d. Kretingos sporto mokykloje įvyko draugiškas vaikų, gimusių 2007 m., futbolo turnyras, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25-mečiui paminėti. Šiame turnyre pralaimėjusių nebuvo, nes taškai lentelėje nesirašė. Keturių komandų turnyre (Klaipėdos FM, Šilutės FK, ir dvi Kretingos SM komandos) aistrų tikrai netrūko. Buvo ir džiaugsmo po įmušto įvarčio, ir nusivylimo po praleisto. Svarbiausias tikslas – gera nuotaika, teigiamos emocijos, noras žaisti mėgstama žaidimą, kovoti,  o  pergalės ateis pačios. Visi šventinio turnyro dalyviai apdovanoti medaliais ir saldainiais.

Pateikta: 2015-02-19

Vasario 16 d. Kretingos sporto mokykloje vyko mažojo futbolo turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti, kuriame varžėsi berniukai, gimę 2006 m.. Turnyre dalyvavo 5 komandos: FK „Gintaras“ (Palanga), FM „Verdenė“ (Klaipėda), Klaipėdos FM, FK „Banga“ (Gargždai) bei Kretingos SM. Kretingos SM komanda (treneris Arūnas Dievinas) turnyre iškovojo 2 vietą.

Pages