Lietuvos jaunučių vaikinų ,,A“ (1995 m. gim.) krepšinio pirmenybės (treneris Rimvydas Joneckis)

Pateikta: 2010-10-17

KRETINGOS SM  -  V.KNAŠIAUS KM III (1996 m. gim.)  -  77:86.

Taškus pelnė Juozas Paulauskas - 31, Simonas Mažionis - 28, Valdas Raudonis - 11, Simonas Baranauskis - 4, Karolis Liebus - 3.

Trenerio komentaras: ,,Antras rungtynes iš eilės žaidėme septyniese. Šį kartą prieš vienus iš grupės lyderių. Ligos išguldė daugiau kaip pusę komandos. Beveik visas rungtynes pirmavome, tačiau nuovargis rungtynių pabaigoje padarė savo. Geras rungtynes sužaidė Juozas Paulauskas, bei tradiciškai - Simonas Mažionis. Šie vaikinai dviese ,,tempė“ komandą visas rungtynes. Guodžia bent tai, kad dar tik sezono pradžia ir, kai visi sugrįš į komandą po ligų, dar spėsime atsigriebti. Viskas mūsų rankose“.