2010-2011 m. Lietuvos vaikų 7X7, 2000 m. gimimo (Klaipėdos regiono) futbolo varžybos (treneris Arvydas Balsevičius)

Pateikta: 2010-09-27

Prasidėjo vaikų, gimusių 2000 m., futbolo pirmenybės Klaipėdos regione, kuriame žaidžia kretingiškiai.

I-as turas įvyko Gargžduose, naujai įrengtoje aikštėje. Čia Kretingos SM auklėtiniai sužaidė dvejas rungtynes su Šilutės ir Plungės komandomis. Geras oras ir gera aikštelė tikriausiai įkvėpė kretingiškius kovai. Rungtynėse su Šilute jau 5 min. Donatas Anužis po tikslaus Gedo Bučmos perdavimo pelnė įvartį. Ir toliau niekuo nenusileisdami priešininkui kretingiškiai atakavo varžovų vartus. Pavojingai  smūgiavo Karolis Ansunas, Edvinas Andrijauskas ir Gedas Bučma. Rungtynių antroje pusėje krito antras ir trečias įvarčiai į šilutiškių vartus. Įvarčius pelnė Edvinas Girdenis ir Gedas Bučma. Puiki pergalė – 3:0.

Antrųjų rungtynių pradžia su Plungės ,,Žiogelių“ komanda nieko gero nežadėjo, 5 min. jau pralaimime rezultatu 0:2. Tačiau komanda sugebėjo susikoncentruoti, ,,atsibudo po šalto dušo“ ir palaipsniui perėmė iniciatyvą į savo rankas. Du beveik identiški įvarčiai: Gedas Bučma smūgiuoja kamuolį nuo kampinio gairelės, Edvinas Girdenis užbaigia tiksliais smūgiais. 2:2 – kovingos lygiosios.