Vaikų krepšinio turnyras

Pateikta: 2018-01-04

Kretingos sporto mokyklos sporto salėje gruodžio pabaigoje dvi dienas vyko XI-as Lietuvos nusipelniusio krepšinio trenerio Stasio Ruzgailos vardo vaikų krepšinio turnyras.

Turnyre dalyvavo penkios komandos. Komandos žaidė vieno rato sistema. Per dvi dienas komandos sužaidė po ketverias rungtynes, po kurių ir paaiškėjo turnyro nugalėtoja – ja tapo Kretingos SM-1 komanda.

Rungtynių pertraukose pirmą varžybų dieną vyko metimo ir kamuolio varymo konkursai. Kamuolio varymo nugalėtoju tapo Kantautas Kazbaraitis (Kretingos SM-1), o metimo konkurso rungtyje geriausiai sekėsi Rokui Jurgelevičiui (Palangos SC). Konkursų nugalėtojai apdovanoti asmeniniais prizais.

Visos komandos apdovanotos prizais, turnyro nugalėtoja ir prizininkės taurėmis ir medaliais. Asmeniniais prizais buvo apdovanoti ir geriausi komandų žaidėjai. Kretingos SM-1 komandoje išrinktas Tautvydas Rudys, Kretingos SM-2 geriausio žaidėjo prizą gavo Jokūbas Drakšas.

Apdovanojimus komandų žaidėjams ir treneriams įteikė trenerio sūnus Vytautas Ruzgaila.

Trenerio Arimanto Mikaločiaus komentaras: Kretingos-1 komanda demonstravo puikią gynybą, kurios dėka neleido varžovams pelnyti lengvų taškų ir tai buvo pagrindinė pergalių priežastis. Puolime turime trys žaidėjus, kurie tempia visą komandą į priekį, džiaugiuosi jais ir laukiu kol vis daugiau vaikinų prisijungs puolime. Turnyras tarp švenčių neleido vaikinams atsipalaiduoti, nes sausio mėnesį 2007 m. komanda toliau varžysis ŽMKL (Žemaitijos krepšinio lyga) ir MKL (Moksleivių krepšinio lygoje).“

Turnyro rezultatų lentelė