Vaikų berniukų (gim. 2007 m.) krepšinio turnyras „Mažasis krepšinis-2016“

Pateikta: 2016-10-07 (atnaujinta: 2016-10-17)

Savaitgalį mokyklos salėje vyko vaikų, gimusių 2007 m., krepšinio turnyras.

1 vieta. Palangos SC

2 vieta. Kretingos SM

3 vieta. Klaipėdos KM

4 vieta. Šilutės SM

Naudingiausi komandų žaidėjai:

Klaipėdos KM – Kajus Mikalauskas

Palangos SC – Rokas Remeikis

Kretingos SM – Kantautas Kazbaraitis

Kretingos SM rezultatai:

Pusfinalis

Kretingos SM – Šilutės SM  48-18 (Daugiausiai taškų pelnė  Tautvydas Rudys – 13 tšk., Kantautas Kazbaraitis ir Jonas Šablinskas – po 7 tšk.,  Dovydas Leščiauskas ir Jokūbas Leščiauskas – po 6 tšk., Deividas Kazlauskas, Simas Stonkus, Mantas Anusas ir Mantvydas Latvis – po 2 tšk.)

Finalas

Kretingos SM – Palangos SC 44-61 (Daugiausiai taškų pelnė Kantautas Kazbaraitis – 19 tšk., Jonas Šoblinskas – 7 tšk., Tautvydas Rudys – 6 tšk., Gytis Valanta, Mantas Anusas, Nedas Burba, Mantvydas Latvis, Dovydas Leščiauskas ir Jokūbas Leščiauskas – po 2 tšk.

Trenerio Arimanto Mikaločiaus komentaras: „Tai pirmasis turnyras, jaudulio tikrai buvo labai daug ir nežaidėme taip gerai, kaip žaidžiame per treniruotes. Darėme tikrai labai daug klaidų paprastose situacijose, bet nuo to ir prasideda kelias į krepšinį. Tokio amžiaus vaikų rezultatų ir žaidimo neskubu vertini, nes žiūrėti reikia į perspektyvą, ką galime toliau pasiekti su šia komanda. Išskiriu du gerus punktus šiuo metu: esame žymiai techniškesni už kitus žaidėjus, tik fizinėmis savybėmis nusileidžiame kitoms komandoms, jėgos visada spėsime įgauti, ir antras džiuginantis dalykas tai, kad  komandoje apie 10 žaidėjų visada pelno taškus, tai ateityje, manau,  turėsime didelę rotaciją, o tai komandą daro žymiai stipresne. Džiaugiuosi visais vaikinai, ir reikia dirbti toliau, ir norėti siekti būti dar geresniais.“