Šokių naktis-2016

Pateikta: 2016-05-06 (atnaujinta: 2016-09-02)

2016 m. balandžio 29 d. vyko kasmetinis renginys sporto mokykloje – „Šokių naktis 2016“.

Kaip ir kasmet netrūko įvairių pramogų, žiūrėjome filmą, žaidėme įvairius žaidimus ir labai labai daug šokome. Taip paminėdamos tarptautinę šokio dieną.

Nakties metu buvo renkamos geriausios sporto mokyklos šokėjos (1 v. Kotryna Kiškytė, 2 v. Dominyka Letkauskaitė, 3 v. Karolina Mažrimaitė).

Vidurnaktį pas mus į svečius atvyko „Impuls“ trenerė Sigita Laurinaitienė, kuri mus pamokino „Vilties šokio“ flashmobą bei zumbos šokių. Tai pati smagiausia nakties dalis.

Ryte 7 val. išsiskirstėm į namus, truputį išsimiegojusios ir pačios ištvermingiausios šokėjos vykome į Klaipėdą, kur vyko paramos renginys „Vilties šokis“. Jo metu šokome naktį išmoktą flashmobo šokį, stebėjome renginį bei paaukojome Šv. Pranciškaus onkologijos centrui.

"Tik padėdami kitiems mes patys stiprėjame ir turtėjame." - Brolis Benediktas Jurčys OFM