Lietuvos Respublikos jaunių bokso čempionatas

Pateikta: 2016-04-01 (atnaujinta: 2016-04-01)

2016 m. kovo 18-20 dienomis Naujojoje Akmenėje vyko Lietuvos Respublikos jaunių čempionatas rajonų tarpe.

Čempionate gerai pasirodė Kretingos sporto mokyklos jaunieji sportininkai. Geriausiai čempionate sekėsi, praėjusių metų čempionui Donui Špučiui (+80 kg) ir Gabrieliai Diekontaitei( +80 kg), kurie tapo čempionais. Taip pat į finalą iškopė ir Rokas Gervinskis (66 kg), kuris kovoje nusileido Telšių sporto mokyklos auklėtiniui. Svorio kategorijoje iki (46 kg) Benas Svirnelis III v, (60 kg) Simas Adomaitis III v, (63 kg) Deivydas Jurgutis III v, (70 kg) Liutauras Vyšniauskas III v, (75 kg) Gvidas Jankauskas III v. Sportininkams tai buvo gera patirtis ir puiki galimybė pasitikrinti savo jėgas ruošiantis Lietuvos jaunių čempionatui, kuris vyks balandžio 12-16 d. Marijampolėje. Treneriai Tomas ir Aivaras Balsiai.