Kretingos sporto mokyklos boksininkų pergalės

Pateikta: 2017-04-24 (atnaujinta: 2017-04-24)

Š. m. balandžio 11-15 d. Kauno rajone, Garliavoje vyko Lietuvos jaunių vaikinų ir merginų bokso čempionatas, kuriame dalyvavo 161 sportininkai iš visos Lietuvos.

Kretingos sporto mokyklos komanda parsivežė 4 medalius. I vietą (+ 80 kg) iškovojo Gabrielė Diekontaitė, II vietą (iki 52 kg) – Benas Svirnelis, III vietą (iki 63 kg) Edvinas Griguola ir (+ 80 kg) Karolina Paulauskaitė. Per žingsnį nuo medalio liko Viktoras Jašinskas, Valdas Jašinskas, Edvinas Taurinskas. Šis čempionatas išaiškino stipriausius Lietuvos boksininkus, kurie atstovaus šalį Pabaltijo šalių žaidynėse, Europos čempionate, Pasaulio čempionate ir kitų metų Jaunimo olimpiadoje.

Šiame čempionate savo profesionalumu ir technika išsiskyrė Gabrielė Diekontaitė. Dvi priešininkės pabūgo lipti į ringą, o vienintelė išdrįsusi – buvo nokautuota pirmame raunde. Treneriai tikisi perspektyvią boksininkę išvysti kitų metų Jaunimo olimpiadoje.

Varžybų rezultatai (merginos)

Varžybų rezultatai (vaikinai)