Jaunučiai baigė pirmo rato MKL varžybas

Pateikta: 2016-12-15 (atnaujinta: 2017-01-04)

Lietuvos moksleivių krepšinio lygoje pasibaigė jaunučių „A“  diviziono pirmojo rato kovos. Čempionate dalyvaujanti Kretingos SM 2002 m. gim. vaikinų komanda, treniruojama trenerio Vytauto Šližiaus, užima 6-7 vietą iš 12 komandų. Komanda iškovojo 6 pergales ir patyrė 5 pralaimėjimus.

Treneris pasidžiaugė tokiu auklėtinių pasirodymu, kuris nustebino ne tik varžovus, bet ir savo žiūrovus:  ,,Vien rajono komandoms patekti į A divizioną yra didelis pasiekimas, o mums pasisekė  dar ir įsitvirtinti turnyrinės lentelės viduryje.  Žaidėjams yra sunku  žaisti ne tik fiziškai, bet ir psichologiškai, nes vaikinams tenka kovoti su geriausiais savo amžiaus Lietuvos žaidėjais". Treneris pažymėjo, kad jo auklėtinių komanda yra kaip vienas laikrodis,  kur vienas be kito negalėtų rungtyniauti. Neabejotini komandos lyderiai puolant yra Kasparas Jonauskas ir Šarūnas Tiškus, pelnantys vidutiniškai 38,1 ir 16,6 taško per rungtynes.  Komandos branduolį be minėtų krepšininkų sudaro Kostas Tubutis, Eligijus Ruokis, Ignas Andriuškevičius, kurie imasi juodžiausio darbo gynyboje, be kurių nebūtų tokio gero rezultato. Treneris prieš sezoną kėlė komandai tikslą išsilaikyti tarp stipriausių komandų, tačiau dabar jau norisi patekti ir į atkrintamąsias, kaip sakoma, apetitas kyla bevalgant.