Gabrielė Diekontaitė - Europos jaunių merginų bokso čempionato prizininkė

Pateikta: 2016-10-14 (atnaujinta: 2016-10-17)

Rugsėjo 17-27 d. Turkijos mieste Ordu vyko Europos jaunių ir jaunimo bokso merginų čempionatas.

Lietuvos rinktinei atstovavo ir mūsų mokyklos mokinė Gabrielė Diekontaitė (svorio kategorija iki 80 kg). Jaunių amžiaus grupėje burtai labai palankiai susiklostė G. Diekontaitei. Svorio kategorijoje iki 80 kg (5 dalyvės) burtai lėmė, kad kretingiškė iškart pateko į pusfinalį ir užsitikrino Europos čempionato bronzos medalį. Pusfinalyje Lietuvos boksininkė po atkaklios kovos pralaimėjo Europos čempione tapusiai ukrainietei Alionai Gluščenko.

Pasak Lietuvos bokso federacijos, tai antrasis Lietuvos boksininkių medalis Europos čempionatuose per visą šalies istoriją. 2015 metais bronzą Europos jaunių čempionate iškovojo panevėžietė Rūta Sutkutė.

Sveikiname Gabrielę ir jos trenerius Aivarą ir Tomą Balsius su puikiu laimėjimu.